„Tytka Charytatywna – Torba Miłosierdzia”

Tytka tm

W diecezji poznańskiej  – TYTKA CHARYTATYWNA. W diecezji siedleckiej – TORBA MIŁOSIERDZIA.  To odpowiedź na apel papieża Franciszka dotyczący ustanowienia Światowego Dnia Ubogich oraz zauważenia szeroko idącego ubóstwa.

Nasza Caritas posiada 20.000 papierowych, solidnych toreb. Parafie, które chciałyby włączyć się w akcję zbiórki żywności w dowolnym czasie w swoich parafiach, na własne potrzeby – zapraszamy do współpracy. Torby można nieodpłatnie  pobierać z Caritas Diecezji Siedleckiej z ul. Budowlanej 1. Zebrane produkty pozostają do dyspozycji Księży Proboszczów, Parafialnych Zespołów Caritas oraz Parafialnych Koordynatorów Dzieł Miłosierdzia.

W celu uzyskania szczegółowych informacji i złożenia zamówienia prosimy o kontakt  na adres koordynator.parafie@caritas.pl.